Szkolenie: Nauka i biznes wymieniają się pracownikami – konkurs RISE 2018 w Programie H2020

logo RPK.png

RPK Politechnika Śląska serdecznie zaprasza na spotkanie, które odbędzie się dnia 09.01.2018 r. w godzinach 09:30 – 11:00 w sali konferencyjnej Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha 7 w Gliwicach.

Projekty RISE opierają się na wymianie pracowników zajmujących się badaniami i innowacjami (naukowcy, kadra zarządzająca, administracyjna i techniczna) w ramach międzynarodowego konsorcjum. Współpraca ma prowadzić do transferu wiedzy oraz pomysłów przynoszących nowe rozwiązania, produkty i usługi. Udział w tych max 4-letnich projektach mogą brać zarówno jednostki akademickie, jak i przemysłowe z całego świata.

W trakcie spotkania, które poprowadzi Pani Katarzyna Markiewicz-Śliwa z RPK Pol. Śl., dowiedzą się Państwo, na czym dokładnie polega realizacja projektu, jakie są wymagania formalne w konkursie, jak wygląda budżet oraz jak należy przygotować wniosek.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 05.01.2018, wyłącznie poprzez formularz na stronie http://www.rpk.polsl.pl/pl/harmonogram_form.php?termin=50

Osoby przyjęte na szkolenie otrzymają e-mailowe potwierdzenie udziału.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 32 237 19 98