Oferta dla osób zainteresowanych aplikowaniem o grant MSCA IF z hiszpańskim Complutense University of Madrid

'logo h2020.jpg'

Complutense University of Madrid (UCM) jest publicznym uniwersytetem badawczym z siedzibą w Madrycie i jednym z najstarszych uniwersytetów na świecie (założonym w 1499 roku).

Ponad 200 grup badawczych UCM wyraziło zainteresowanie przyjęciem naukowców na stypendia indywidualne MSCA.

Poszukują ambitnych i kreatywnych badaczy, którzy spełniają kryteria konkursu MSCA-IF.

Jeśli jesteś gotów zrobić kolejny krok w swojej karierze naukowej, zapoznaj się z ofertami tej uczelni!

Uniwersytet Complutense w Madrycie jako instytucja goszcząca wspiera indywidualnych kandydatów Marie Skłodowskiej-Curie zarówno w procesie aplikacyjnym, jak i w zarządzaniu grantem.

Oferują wsparcie i analizę wniosku przez doświadczonych doradców - wewnętrzny termin przesłania projektu do biura upływa 31 lipca 2020 r.

Więcej informacji na stronie https://oficinaeuropea.ucm.es/home-eoi.

2020-05-22