Warunki uczestnictwa w szkoleniach RPK Politechnika Śląska

1. Rejestrując się na szkolenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie podanych informacji, w szczególności adresu mailowego, przez RPK Politechnika Śląska na potrzeby zgłaszanego szkolenia oraz przesyłania informacji na temat kolejnych szkoleń i informacji na temat programów finansowania badań.
  2. Jeżeli nie chcą Państwo otrzymywać więcej informacji od RPK Politechnika Śląską, należy wysłać maila o treści „WYPISZ” na adres rpk@polsl.pl
  3. W przypadku rejestracji na szkolenie i braku informacji o rezygnacji najpóźniej 24 godziny przed terminem szkolenia uczestnik będzie rejestrowany na kolejne szkolenia bezpośrednio na listę rezerwową.

Ochrona danych osobowych

Usługi, w których wymagane jest podanie danych osobowych

Dane osobowe są podawane przy wypełnianiu formularza kontaktowego. Dostęp do informacji przechowywanych w bazie danych mają jedynie pracownicy odpowiedzialni za techniczne funkcjonowanie serwisów. Adresy e-mail tam przechowywane nie są udostępniane innym podmiotom.

Edycja lub usunięcie danych osobowych

Każda osoba, która przekaże nam swój e-mail może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania korespondencji.

Ochrona adresów e-mail

W naszej firmie w bardzo poważny sposób traktujemy bezpieczeństwo komputerów w sieci lokalnej. Zapewniamy, że osoby zajmujące się obsługą klientów są przeszkolone pod kątem ochrony danych osobowych i Państwa adresy e-mail są wykorzystywane jedynie do kontaktu z Państwem w ramach bieżącej komunikacji z naszą firmą.